Propose Day History:ଏହି ଦିନର ଇତିହାସ ଏବଂ କିଛି ରୋଚକ ଜିନିଷ |

ବ୍ୟୁରୋ: ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ :ଯେ ଫେବୃଆରୀରେ ପ୍ରପୋଷେ ଡେଏ ଆସେ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ଇତିହାସ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି |ଆମେ ସମସ୍ତେ ଆମ ଜୀବନର କିଛି ସମୟରେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା | ପ୍ରେମରେ ରହିବା ଏବଂ ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିବା ହେଉଛି ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ଜିନିଷ |କାହାକୁ ତୁମର ହୃଦୟର ଅବସ୍ଥା କହିବା ଏବଂ ପ୍ରେମ ପ୍ରପୋଷେ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିବସ ପାଳନ କରାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏହି ଦିନଟି କିପରି ଆରମ୍ଭ ହେଲା?ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ପ୍ରବନ୍ଧରେ |

ପ୍ରପୋଷେ ଡେଏ 8 ଫେବୃଆରୀ | ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ସପ୍ତାହର ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଦିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି, ଯିଏ ନିଜ ହୃଦୟରୁ କାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତି | ଅନେକ ଥର, ଦ୍ୱିଧା ଏବଂ ଶ୍ରବଣ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ ହେବାର ଭୟ ହେତୁ, ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ଚାପି ରଖନ୍ତି |

ପ୍ରପୋଷେ ଡେଏ ପାଳନ କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି | ଯେପରି ଆପଣ ବୁଲିବା ପାଇଁ କିଛି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଏକ ତାରିଖ ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ, ଉପହାର ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏପରିକି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବସି ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ |

ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ଜିନିଷ କିଣିବା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ |ତେଣୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିବସର ଇତିହାସ ସହିତ ଜଡିତ ଏହି ସମସ୍ତ ସୂଚନା | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିବସ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ, ତେବେ ଏହି ପ୍ରବନ୍ଧର ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତୁ |

ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସମାନ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ପ read ିବା ପାଇଁ ନିଜ ୱେବସାଇଟ୍ ହରଜିନ୍ଦାଗି ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram
WhatsApp