ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

ମେଷ: ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବା ଦ୍ୱାରା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବ। ଯାତ୍ରା ଉତ୍ସାହଜନକ ରହିବ।

ବୃଷ: ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଯୋଗୁ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ବେକାରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି।

ମିଥୁନ: ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ଶ୍ରମ ସାର୍ଥକ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ।

କର୍କଟ: ଧନ, ସମ୍ମାନ, ଯଶ, କୀର୍ତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବାପା କିମ୍ବା ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ହେବ।

ସିଂହ: ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଚାଲି ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ମାମଲାରେ ରିସ୍କ ଉଠାନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା: କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଆସିପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବାପା କିମ୍ବା ଧର୍ମଗୁରୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ତୁଳା: ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବେ। ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ବିଛା: ରୋଗ କିମ୍ବା ବିରୋଧୀ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ଧନ, ସମ୍ମାନ, ଯଶ, କୀର୍ତ୍ତି ବଢ଼ିବ। ରଚନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ।

ଧନୁ: ସନ୍ତାନର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ଯଶ, କୀର୍ତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ରଚନାତ୍ମକ ପ୍ରୟାସ ଫଳୀଭୂତ ହେବ।

ମକର: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଗୃହ ଉପଯୋଗୀ ବସ୍ତୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଉପହାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ପୁରୁଷାର୍ଥ ସାର୍ଥକ ହେବ। ଭାଇ, ଭଉଣୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ରଚନାତ୍ମକ ପ୍ରୟାସ ସାର୍ଥକ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ମୀନ: ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜଭୁତ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ରହିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
Telegram
WhatsApp